Buselik Makamına

Ekleyen : dostoğlu , Tarih : 15.10.2008
Konu : İlişki
Acele acele işimi yetiştirmeye çalışırken bana yardım etmesi gerektiği halde ortalıkta salak salak dolaşan arkadaşım yanıma gelip "Hangi fasıla geldin?" deyince "Leyla'dan geçme faslındayım ve sayende Mevla'yı bulma yollarında" dedim. Baktı, baktı ve gitti. Sanırım hangi fasılda olduğumu tam anlatamadım, işten çıktığında anlayacak.

28 Gün

Ekleyen : Nefret_06 , Tarih : 15.10.2008
Konu : Komik
28 günlük bedelli askerliğin ilk günü. Yemekhane de toplanmış bölük komutanımız yüzbaşının konuşmasını dinliyoruz. Birkaç arkadaşın abes sorusuna sinirlenen yüzbaşı bombayı patlatıyor: "Ulan 28 gün boyunca sizi düdüklesek ne olur ki?"

Kurumsal Sorun

Ekleyen : YOLDAS_75 , Tarih : 15.10.2008
Konu : Komik
Öğrencilerime dilekçenin nasıl yazıldığını ve ne işe yaradığını anlatıyorum, ardından kendi istedikleri bir kuruma bir konudaki dileklerini iletmelerini istiyorum. Sıra okumaya gelince bir öğrencimin hayalindeki kurum bana nerede olduğumu, ne iş yaptığımı unutturuyor. "Fakirleri ve Muhtaçları Koruma Bakanlığı Genel Müdürlüğüne..."

Canavar Kocam

Ekleyen : Murat , Tarih : 15.10.2008
Konu : İlişki
Kırmızı küçük lambamızı yakıp canavar taklidi yapan ve bunun akabinde de beni ağlatmayı başaran bir kocaya sahibim.

Büyümek

Ekleyen : taha.gur , Tarih : 15.10.2008
Konu : Hayat
Üniversiteye başladığımda artık yeteri kadar büyüdüğüme emindim. Dört sene geçti, büyümek ve hayatı anlamak için en az dört seneye daha ihtiyacım olduğuna karar verdim.

Arıza istiyorum

Ekleyen : alamud40 , Tarih : 26.01.2009
Konu : İlişki
Rüyalarımda sürekli olarak kocamın beni aldattığını görüyorum. Beş karış suratla uykumdan uyanıp, yanımda mışıl mışıl uyuyan, beni bir kere bile üzmemiş ve kırmamış olan kocama bakıyorum bir sinirle. Halbuki acaip güzel bir evliliğim var, çok mutluyuz, seviyorum ve fazlasıyla seviliyorum, seks hayatımız da süper. Problem dişilik genlerinde herhalde, illa bir yerden arıza çıkartıyor... Utanmasam hesap soracağım "Kimdi o kadın?" diye!

Doğru Söze Ne Hacet

Ekleyen : deppfeys , Tarih : 15.10.2008
Konu : İlişki
Kendinden yaklaşık 10 santim fazla boya sahip bir kızı tavlamaya çalışıp da başarılı olamayan kuzenimin kendince yaptığı yorum: "Boyumdan büyük işlere kalkıştım ben."

Sessiz Ev

Ekleyen : mavis87 , Tarih : 15.10.2008
Konu : İlişki
Hayatım o kadar monoton ki, yaşadığım en büyük heyecan oğlumu uyutup yatağına yatırırken, ya uyanırsa diye duyduğum kalp çarpıntısı. Acınacak haldeyim.

Ben yaşamyorum aslında :)

Ekleyen : pokerboi , Tarih : 13.04.2011
Konu : İlişki
Ben yaşamıyorum aslında sadece ölmezden geliyorum